Yangın Danışmanı, Yönetmeliğe Uygun Raporlar

Firmamız danışmanlık hizmetlerini mimari, mekanik ve elektrik tesisat projelerinde alanlarında uzman profesyonel bir ekip tarafından yürütmektedir. Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik, uluslararası yangın yönetmelikleri, norm ve kodlarına hakim, bu konuda aynı zamanda saha tecrübesi olan ekibimiz müşterimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmektedir.

Önce müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle avan projeden iskana kadarki tüm aşamalarda sizlerle diyalog halinde, aynı güvenlik seviyesinde ihtiyaçlarınıza uygun ekonomik, hızlı alternatif çözümler üreterek sizlerin onayına sunmaktayız.

Denetim yapan resmi kurum işleyiş, prosedür ve sürecini bilen uzman ekibimiz bilgi eksikliğine dayalı yanlış ve gereksiz uygulamaların önüne geçerek iş planlamanızda yardımcı olmakta dilerseniz de gerekli yasal işlemleri sizin adınıza takip ederek sizlere zaman kazandırmaktadır.

Tüm danışmanlık hizmetlerimizde yönetmelik ve standartlarda dayanakları olan madde ve hesapların bulunduğu detaylı şekilde hazırlanmış raporları sizin ve resmi makamların ilgisine sunmaktayız. Yaptığımız tüm işlerde resmi kurum onayından sonra ücret ödemesi almaktayız.Bir cevap yazın

WhatsApp chat