Şirket Tarihçesi

Mercek danışmanlık inşaat dünyasında uzun ve hikayeli bir geçmişi vardır. Sektörde uzun yıllardır öncüyüz ve yenilikçi adımlar attığımız için tanınıyoruz. Başarılarımız ve bizi buraya yönlendiren tüm insanlarla gurur duyuyoruz.

 • 2011

  küçük bir hizmetle başla

  Bu, şirketimize başladığımız zamandı. Ne kadar ileri gidebileceğimizi bilmiyorduk, birkaç yıl hayatta kalabileceğimizden bile emin değildik. Bizi kurmaya iten şey, kimsenin sağlamadığı bir hizmeti verebileceğimiz anlayışıydı.

 • 2014

  İlk çalışanlar

  Bu, Mercek Danışmanlık’ın aslında bir süre etrafta olacak gibi hissettiği ilk dönemdi. Aynı zamanda daha istikrarlı ve genişlemekte olduğumuzu fark ettik. Sonuncuyu oldukça aşağıladığımız için yeni bir ofise ihtiyacımız vardı. Yeni bir yer aramaya başladık.

 • 2015

  ilk tanıma

  Bu zamana kadar sektörde iyi bilinen bir isim olduk. 16 yıldan fazla bir süredir sektörün önde gelen üyeleriydik ve sektördeki en büyük müşterilerden bazıları için çalıştık; hiç kimse tarafından görevden alınmadık çünkü hiç kimse tarafından görevden alınamadı.

 • 2018

  yangın danışmanım - şirket veya aile

  Yolculuğumuz bizi daha yükseğe çıkardı. Bilgi Teknolojisi, verileri analiz etme ve sunma yöntemimizi tamamen değiştiriyor. Yeni teknolojileri benimsedik ve müşterilerimizin en üst düzeyde analitik almalarını sağladık. Geleceğe doğru ilerledikçe, hizmetlerimizi güçlendirmek için yeni teknolojilerin tüm potansiyelinden yararlanmayı amaçlıyoruz.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın danışmanımıza ulaşmak için arayın veya çevrimiçi bize ulaşınız.

WhatsApp chat