Hizmetlerimiz

Yangın Danışmanlığı

İtfaiye geçmişimizin olması, Aynı güvenlik seviyesinde alternatif çözüm önerileri sunmamız ve Önce iş sonra ödeme felsefemiz bizi diğerlerinden farklı yapıyor.

daha fazla oku
İtfaiye Raporu

İtfaiye Raporu, Binaların iskan ve işletme ruhsatı alabilmesi için gerekli olan belgelerden biri olan itfaiye uygunluk belgesi (itfaiye raporu), yangın raporu diye tabir edilen aslında yönetmelikte ismi itfaiye uygunluk raporu veya itfaiye uygunluk belgesi olan belgedir. Bir işyerinin itfaiye raporu alabilmesi, içinde bulunduğu binanın Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik’e uygunluğuna bağlıdır.

daha fazla oku
Bilirkişilik

Yangın Bilirkişilik Hizmetleri, Yangınların çıkış sebeplerinin ve nedenlerinin uzman kişilerce tespit edilmesi, adaletin yerini bulması bakımından büyük bir öneme sahiptir. Bu durum yangın istatistiklerinin doğruluğunu ve dolayısıyla da yangınlara karşı alınması gereken tedbir ve düzenlerin kolayca hayata geçirilmesine neden olur.

daha fazla oku
Acil Eylem Planlaması

Acil Durum Planlaması ve Yönetimi, İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik’e göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Acil durumlar için plan hazırlama zorunluluğu getirdiği işyerlerinden, planının uygulama adımlarının takip edilebilmesi ve uygulanabilirliğinden emin olunması amacıyla yılda en az bir defa tatbikat yapılması gerekliliği getirmiştir

daha fazla oku
Seveso

Seveso Hakkında

BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALARIN KONTROLÜ VE ETKİLERİNİN AZALTILMASI HAKKINDA YÖNETMELİK

daha fazla oku
Diğer Hizmetler

Diğer hizmetlerimiz Çok Yakın Zamanda Burada

daha fazla oku

Birinci sınıf bir yangın danışmanı mı arıyorsunuz?

WhatsApp chat